Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E RËNDË/ Kurohej për probleme me depresionin, 57 vjeçari nga Korça i jep fund jetës, gjendet i vetëvrarë në bodrumin e shtëpisë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 57 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri..

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:43 në lagjen nr.16, teksa mësohet se viktima është Fatos Pulaha, rreth 57 vjeç, i cili u gjet i pajetë në bodrumin e shtëpisë së tij.

57 vjeçari kurohej për probleme me depresionin dhe dyshohet se ky problem e ka çuar drejt vetëvrasjes. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 15.06.2021, rreth orës 17:43, në lagjen nr. 16, Korçë, në bodrumin e banesës së tij, dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri shtetasi F. P., rreth 57 vjeç.

Nga veprimet e para hetimore dhe deklarimet e marra, dyshohet se ky shtetas kurohej për probleme të depresionit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img