Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Koronavirusi shuan një familje, humbin jetën babai, nëna dhe vajza

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

48950748c6df1e29386523c58419a89e

Një familje është shuar nga koronavirusi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një provincë të Italisë. Lajmin e bëri të ditur kryetari i Bashkisë, përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Të dashur bashkëqytetarë, sot, qyteti ynë vajton për humbjen e një qytetari tjetër, i cili u mund nga ky virus i mallkuar. Vdekja e saj pason atë të babait dhe nënës, që ndodhi ditët e fundit, përsëri për shkak të këtij virusi të mallkuar që po luftojmë. Unë dua të shpreh afërsinë tonë me familjen, në veçanti me motrën, së cilës i shpreh ngushëllimet e mia më të thella në emër të të gjithë qytetarëve të Verolanit”.

Italia është një ndër vendet më të prekura nga koronavirusi, i cili ka shkaktuar tragjedi në shumë familje, shkruajnë mediat italiane

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img