Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Koronavirusi i merr jetën 16-vjeçarit, flet nëna e të miturit: Tre ditët e fundit kishte ethe dhe…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 16-vjeçar ka humbur jetën pasi ishte infektuar nga Covid-19.

Sipas mediave serbe mësohet se adoleshenti, Aleksandër C u gjet i vdekur nga familjarët e tij. Aleksandër isht i infektuar me Covid-19 dhe ndodhej në izolim që prej datës 15 tetor.

 “Pasi burri im u infektua, vajza ime (21 vjeç) dhe Aca u testuan. Ata të dy ishin pozitivë. Mjekët na dhanë terapi, por ai nuk mund të gëlltiste asgjë. Nëse do të kishte ngrënë diçka, ai do të vjellte menjëherë. Ai vetëm tha nuk mund të flinte. Tri ditët e fundit ai kishte ethe dhe kollitej”, thotë nëna e tij, raportojnë mediat serbe.

Më tej ajo ka shtuar se të martën të mëngjes ata kishin marrë një ifnermiere e cila do të vizionte djalin e tyre, por në momentin që ishin futur në dhomë ai kishte humbur jetën.

“Ne jemi duke pritur për autopsinë”, tha nëna.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img