Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

E RËNDË! Kishte shkuar për të takuar të dashurin, 20 vjeçarja përdhunohet nga partneri dhe 3 miqtë e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 20 vjeçare është përdhunuar nga katër persona.

Mediat greke, bëjnë me dije se turistja austriake, është përdhunuar në grup nga katër persona të cilët mësohet se janë me shtetësi greke.

Siç raportojnë mediat, 20 vjeçarja është përdhunuar nga katër djem të moshës 30, 28, 26 dhe 27 vjeç.

20 vjeçarja, indetiteti i të cilës nuk është bërë i ditur mësohet se ka shkuar në shtëpinë e 27 vjeçarit i cili ishte i dashuri i saj, pa qenë në dijeni se aty ndodheshin dhe shokët e tij.

Ajo pretendon se katër grekët e kanë përdhunuar në grup, mirëpo kjo akuzë është mohuar nga vetë ata.

Sipas tyre, 20 vjçaren e kanë takuar për të kryer marrëdhënie seksuale me të, me vullnetin e saj të lirë.

Më shumë

spot_img