Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË, kishte një vit që kishte dalë nga burg, 44-vjeçari në Tiranë hidhet nga kati i 7-të, i jep fund jetës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 44-vjeçar është hedhur nga kati i 7-të.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën Gramoz Pashko tek Vilat Gjermane, ku shtetasi E. K., 44 vjeç është hedhur nga pallati.

albsig

Mësohet se 44-vjeçari, kishte një vit që kishte dalë nga burgu dhe nuk dihet ende se çfarë e ka çuar në këtë akt ekstrem.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.04.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Gramoz Pashko”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetasi E. K., 44 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi htimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img