Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Kishte ndërruar jetë prej 6 muajsh, qiradhënësja zbulon trupin e vdekur të 73-vjeçares në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

87d02e56e99af45214a9c69ec18a1838

Një 73-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në Tiranë.

Sipas informacioneve për mediat, e moshuara ka qenë e vdekur në banesën e saj prej 6 muajsh.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një banesë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, dhe se qiranë e të moshuarës ia paguante një shoqatë.

Pronarja e shtëpisë ka shkuar për ta parë dhe ka bërë zbulimin e tmerrshëm.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img