Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
24 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

E RËNDË/ I zhdukur prej ditësh, gjendet i pajetë 4-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i një 4-vjeçari është gjetur pa jetë në Belgjikë. Sipas mediave vendase mësohet se 4-vjeçari prej ditësh ishte shpallur i zhdukur nga autoritetet.

Dean Verberckmoes u raportua i zhdukur nga familja e tij. Të hënën policia zbuloi trupin e tij në një ishull artificial në provincën Zeeland të Holandës. Dean Verberckmoes kishte qëndruar me miqtë e familjes përpara se të raportohej i zhdukur.

Në lidhje me ngjarjen, policia vendase njoftoi se ka vënë në pranga një belg 34-vjeçar, i cili u kap në qytetin holandez Meerkerk, rreth 120 kilometra (60 milje) në verilindje të vendit ku u gjet trupi i djalit.

Në deklaratën e bërë policia tha se i dyshuari dhe djali u panë për herë të fundit të mërkurën në qytetin belg të Sint Niklaas, pranë Antëerpen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img