Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË! I ngacmuan të dashurën e më pas e rrahën, 5 shqiptarët i shkaktojnë vdekjen 42-vjeçarit në Athinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Athinë, ku një 42-vjeçar është dhunuar për vdekje.

Mediat greke bëjnë me dije se përplasja e ashpër ka ndodhur në orët e para të mëngjesit jashtë një lokali në zonë, pranë sheshit qendror të Rafinës, ku pesë persona kanë dhunuar 42-vjeçarin, duke e goditur me grushte, shkelma dhe grushta hekuri.

albsig

Sipas informacioneve, sherri i ashpër ka nisur për shkak se pesë të rinj me origjinë shqiptare kanë ngacmuar të dashurën e 42-vjeçarit.

Mësohet se 42-vjeçari ishte në një lokal me të dashurën e tij, kur në një moment ai u ngrit për të shkuar në tualet, të pesë shqiptarët ngacmuan vajzën dhe më pas aty ka nisur edhe sherri.

42-vjeçari u dërgua në spital, por ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img