Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

E rëndë, humb jetën shqiptari në Itali, po kujdesej për krasitjen e pemëve në një fermë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 42-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë të papritur në  Leçe, Itali. Viktima Flamur Celtahiri banonte në Taviano, ndërsa punonte në një fermë private, ku kujdesej për kopshtin, krasitjen e pemëve dhe mjedisin përreth.

Mediet italiane raportojnë se mëngjesin e sotëm 42-vjeçari u gjet i shtrirë në tokë, pa shenja jete. Ende nuk dihet nëse ai ra nga ndonjë pemë apo mund të ketë pësuar ndonjë goditje kardiake, duke i marrë jetën në vend.

Ai u dëgua në morgun e spitalit, ndërsa pritet ekspertiza për të përcaktuar shkaqet e vërteta të vdekjes së shqiptarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img