Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

E RËNDË, humb jetën në një aksident tragjik shqiptari në Itali (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Teramo, Itali. Një 60 vjeçar shqiptar i identifikuar si Agron Gjata, ka humbur jetën ditën e sotme në një aksident tragjik.

Ai tentoi të parakalonte me Nissan Juke-n e tij por preku një furgon dhe u përmbys disa herë. Më pas mjeti i 60 vjeçarit u përplas me një tjetër makinë.

Në vendngjarje kanë ndërhyrë karabinierët e stacionit të Corropolit dhe zjarrfikësit e repartit të Neretos për të nxjerrë trupin nga mjeti. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital, 60 vjeçari ndërroi jetë gjatë rrugës.

Më shumë


spot_img

spot_img