Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë, humb jetën në aksident 25-vjeçari shqiptar në Gjermani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku për pasojë ka humbur jetën një 25-vjeçar shqiptar nga Kosova.

Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije të afërmit, të cilët shkruajnë se ka humbur jetën në një aksident automobilistik Lirim Adem Krasniqi, 25-vjeç.

“Te nderuar, shoke, miq e dashamire, Me dhumbje te thelle ju njoftojme per humbjen tragjike ne nje aksident komunikacioni ne Gjermani te djalit te vellaut, Lirim Adem Krasniqi!

Lirimi i axhes, na ike ne lulet e rinise, e na le te merzitur per jete si 25 vjeçar.

Per procedurat e metejshme te varrimit dhe te pames ju njoftojme nderkohe.

Te pikelluar,

Familja Krasniqi” shkuajnë të afërmit në një postim në rrjetet sociale.

184051413 5811679535539293 8131597972165948624 n
I riu qe humbi jeten ne aksident

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img