Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË/ Humb jetën 44-vjeçari nga overdoza në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 44-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Sarandë.

Sipas njoftimit të policisë trupi i shtetasit K.H është gjetur pa jetë nga familjarët mëngjesin e të mërkurës.

albsig

44-vjeçari ishte përdorues i lëndëve narkotike dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja është shkaktuar nga overdoza.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi I policisë:

Sot, rreth orës 05:30, në lagjen Nr. 4, Sarandë, është gjetur pa shenja jete nga familjarët, në banesën e tij, shtetasi K. H., 44 vjeç, përdorues i lëndës narkotike.   

Nga veprimet paraprake dyshohet se vdekja është shkaktuar nga overdoza. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img