Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË, hidhet nga ura 60-vjeçari në Përmet, banorët nxjerrin trupin e pajetë nga shtrati i lumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7e19a89c05b3ac280a7b6980ef8d388

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Piskovë të Përmetit, pasi një 60-vjeçar është hedhur nga ura.

Sipas njoftimit të policisë dyshohet se ai vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Banorët e zonës së bashku me efektivët e policisë bënë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë nga lumi.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09:30, në hyrje të qytetit të Përmetit, është hedhur nga ura shtetasi S. D., 60 vjeç, banues në Piskovë, Përmet, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Përmet në bashkëpunim me banorët e zonës, bënë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë të shtetasit S. D., nga shtrati i lumit.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img