Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Hajdutët hyjnë në një shtëpi marrin para dhe bizhuteri, më pas përdhunojnë 31-vjeçaren në sy të fëmijëve

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku disa persona kanë hyrë dhe kanë grabitur një shtëpi.

Bëhet me dije se hajdutët kanë grabitur një shtëpi, ku jetonte një nënë 31-vjeçe nga Afganistani së bashku me fëmijët e saj.

Ajo në denoncimin e saj në polici është shprehur se ata kanë marrë paratë më pas me dhunë i kanë dhënë që të konsumoj alkool dhe e kanë përdhunuar në sy të tre fëmijëve të mitur.

31-vjeçarja në polici ka thënë se njërin nga autorët kishte arritur ta njihte. Grabitësit kishin marrë bizhuteri dhe 700 euro.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img