Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E RËNDË/ Gruaja në Tiranë i jep fund jetës, hidhet nga kati i gjashtë i pallatit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 62-vjeçare dyshohet se është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasja V.B rreth orës 18:00 në rrugën “Sitki Çiço”, është vetëhedhur nga kati i gjashtë dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Me datë 13.12.2021, rreth orës 18:00, në rrugën “Sitki Çiço”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte, shtetasja V. B., 62 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img