Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Gruaja hidhet nga pallati në ‘Don Bosko’ të Tiranës, ndërron jetë në vend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89bb266beecd356b588a68dc401f2b95

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Don Bosko, në Tiranë.

Sipas informacioneve për mediat, gruaja është hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.03.2021, rreth orës 15:55, në rrugën “Don Bosko” dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e katit të 3-të të pallatit ku banonte shtetasja S. K., rreth 30 vjeçe, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shendetit mendor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img