Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

E  RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Vjosa, identifikohet 55 vjeçari emigrant në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet një trup  i pajetë në në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet.  

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa bëhet me dije se viktima është identifikuar si 55-vjeçari Agim Pelushi.

albsig

spring

Mësohet se ai ishte emigrant në Greqi dhe sapo ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Ende nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img