Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Elbasan.

Një trup i pajetë është gjetur në lumin Shkumbin, pranë fshatit Muriqan.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërkohë dyshohet se ka qenë i humbur që prej një muaji.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se trupi i përket një personi të seksit mashkull rreth 40-45 vjeç.

Raportohet se policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për nxjerrjen e trupit nga rrjedha e lumit dhe për zbardhjen e plotë të shkaqeve.


Më shumë