Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në fshatin Goranxi në Dropull

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3ffc62506a4c015147e71a5a4e2fa83

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Goranxi në Dropull, ku mësohet se  në rrethana misterioze është gjetur i vdekur një person.

Viktima është konstatuar pa shenja jete në garazhdin e banesës së tij. I ndjeri është Vasillaq Konomi 50 vjeç.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj vdekje, por autoritetet ndodhen atje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img