Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E RËNDË/ Gjendet një person i pajetë te ish-Parku i Autobusëve në Tiranë, dyshimet e para të policisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

NJë person është gjetur i pajetë pasditen e sotme në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë.

Bëhet me dije se trupi i 40 vjeçarit H.N është gjetur pranë një kabine elektrike në rrugën “Bab Rexha”, teksa dyshohet se viktima është endacak dhe ka humbur jetën nga kontakti me rrymën elektrike.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 17:00, në rrugën “Bab Rexha” është konstatuar nga punonjësit e OSHEE-së, brenda kabinës elektrike, pa shenja jete shtetasi H. N, rreth 40 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas kishte hyrë brenda kabinës elektrike për të pushuar, dhe dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img