Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Gjendet një person i pajetë në Korçë, dyshimet e para të policisë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person rreth 60 vjeç është gjetur i pajetë ditën e sotme në lagjen nr.7 në Korçë.

Bëhet me dije se viktima nuk ka shenja dhune, teksa dyshohet paraprakisht të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

“Më datë 31.10.2021, rreth orës 13:40, në lagjen nr. 7, Korçë, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili dyshohet paraprakisht të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img