Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë, gjendet një burrë me kokë të prerë, autori i pajisur me thikë i arratiset policisë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë. Një burri iu gjet koka e prerë në qytetin e Bolen.

Mediet e huaja shkruajnë se policia ka nisur kërkimet për një të dyshuar, i cili konsiderohet si i rrezikshëm dhe është i pajisur me thikë, ndërsa aktualisht ndodhet në arrati. Deri më tani krimi monstruoz nuk konsiderohet sulm terrorist.  

Ndërkohë Policia ka shpërndarë një foto të autorit në Facebook, duke u bërë thirrje banorëve të mos i afrohen atij nëse e shohin dhe të telefonojnë menjëherë autoritetet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img