Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

E RËNDË/ Gjendet i vdekur një burrë në një kanal me ujë në Lezhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 62 vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal me ujë në Tale të Lezhës.

Burime për mediat bëjnë me dije se viktima është Vasil Çekaj, ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë për shkak se ka rënë në kanalin me ujë dhe është mbytur.

Trupi i viktimës është dërguar në morgun e Lezhës ku do i nënshtrohet autopsisë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img