Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Gjendet i vdekur një burrë në breg të lumit Shkumbin në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b5d34790cd22b60b06a2a77e39135745

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një burrë rreth 50 vjeç është gjetur i vdekur në breg të lumit Shkumbin në fshatin Shushicë të Elbasanit.

Sipas policisë, nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Shushicë, Elbasan,  në breg të lumit Shkumbin,  është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe iderifikimin e kufomës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img