Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë/ Gjendet i varur në pemën e ullirit i moshuari në Kuçovë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ceb05d44eeb95409e8aadfee5b52fa52

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Pëllumbas, në Njësinë Administrative Lumas në rrethin e Kuçovës.

Nga burime paraprake, bëhet me dije se një 69-vjeçar është vetëvarur në një pemë në ullishten pas shtëpisë.

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur 69-vjeçarin të vetëvarur dhe pa shenja jete në një nga pemët e ullirit, e ku më pas kanë njoftuar menjëherë policinë.

Trupi u pajetë i të moshuarit është dërguar në Morgun e Spitalit Rajonal të Beratit, ku edhe do të kryhet ekspertiza mjeko-ligjore.

Mësohet se viktima kishte vite që vuante nga depresioni dhe në trupin e pajetë të tij nuk ka janë konstatuar shenja dhune. Në vendngjarje ka mbërritur policia, ku po punohet për të zbardhur shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img