Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë, gjendet i pajetë një person në Gjirokastër, dyshimet e para

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Asim Zenel, në Gjirokastër. Raportohet se është gjendur një person i pajetë brenda banesës së tij, ndërsa dyshohet se ka konusmuar mbidoze medikamentesh.

Në vendgjarje ka mbërritur ambulanca dhe Policia, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes. Ndërkohë, pritet që të shtetasit të pajetë me iniciale F.K, rreth 50 vjeç, t’i bëhet ekspertiza mjekoligjore.

“Rreth orës 20:10, njoftohemi nga Urgjenca e Spitalit Gjirokastër se ka shkuar në fshatin”Asim Zeneli” pasi është është njoftuar për t’i dhënë ndihmën mjekësore shtetasit F. K., 65 vjeç (i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor) por në Spitalin Rajonal Gjirokastër ky shtetas ka mbërritur i pajetë. Nga kqyrja paraprake e trupit nuk vërehen shenja dhune, gjithashtu dyshohet se ky shtetas ka konsumuar medikamente”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img