Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

E RËNDË/ Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij në banesë në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht.

Policia bën me dije se i pajetë ëhstë gjetur S.K, i cili dyshohet të jetë vetëvarur.

“Më datë 20.03.2022, në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht, është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi S. K., 37 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë
spot_img
spot_img