Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

E rëndë/ Gjendet i pajetë në banesë burri në Pogradec, kishte vdekur prej disa ditësh

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Gjendet një trup i pajetë në një banesë në lagjen numër 5 në Pogradec.

Dyshohet se viktima me ininciale  K.H  ka ndërruar jetë disa ditë më parë, pasi nuk iu ishte përgjigjur telefonatave të të afërmve.

Familjarët pasi e kanë kostatuar të vdekur, kanë njoftuar policinë dhe trupi është çuar për ekzaminim në morg.

Sipas policisë personi që u gjet i pajetë ka qenë i moshuar dhe vuante nga sëmundje të brendshme.

Njoftimi i policisë:

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:15, në lagjen nr. 5, Pogradec, në banesë, është gjetur nga familjarët e tij, i vdekur dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 72 vjeç, i cili jetonte i vetëm dhe vuante nga sëmundje të brendshme.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img