Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

E rëndë/ Gjendet i pajetë 55-vjeçari në Vlorë, ishte larguar 3 ditë më parë nga shtëpia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Një 55-vjeçar është gjetur i pajetë, i cili ishte larguar nga shtëpia në datën 3 Janar 2022. 

Policia bën mer dije se shtetasi me iniciale: N.A.,55 vjeç, banues në lagjen ” 24 Maji”, Vlorë, në kushtet e depresionit mund të jetë vetëvarur.

Selenicë/Informacion paraprak:

 Më datë 06.01.2022, në fshatin “Brataj”, Bashkia Selenicë, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit N.A.,55 vjeç, banues në lagjen ” 24 Maji”, Vlorë, i cili ishte deklaruar i larguar nga banesa më datë 03.01.2022. Dyshohet që në kushtet e depresionit ky shtetas të jetë vetëvarur. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për dokumentimin dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img