Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

E rëndë, gjendet i mbytur një person në rezervuarin e Gjançit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit në Korçë paraditen e sotme.

Sipas njoftimit të policisë deri më tani ende nuk dihet indetiteti i viktimës, ndërkohë që  trupi i pajetë do të dërgohet drejt morgut për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur zbardhjen e plotë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 13.06.2021, rreth orës 11:13, në rezervuarin e Gjançit, në Korçë, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon puna për identifikimin e trupit të pajetë si dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Trupi i pajetë do të dërgohet drejt morgut, përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Më shumë

spot_img
spot_img