Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Gjendet e vdekur stjuardesa 23-vjeçare, 11 persona akuzohen për përdhunimin dhe vrasjen e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f5345c931674838e387e7c3fc984b7a

11 persona janë akuzuar nga policia për përdhunimin dhe vrasjen e një stjuardese 23-vjeçare.

Christine Angelica Dacera u gjet e vdekur në një vaskë hoteli në Filipine natën e Vitit të Ri.

Stjuardesa Christine Angelica Dacera u gjet e vdekur në një vaskë hoteli në Filipine natën e Vitit të Ri.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, 11 persona akuzohen nga policia për përdhunimin dhe vrasjen e saj.

Stjuardesa 23-vjeçare ishte duke festuar Vitin e Ri me miqtë e saj. Personat e arrestuar janë 3 miq të saj, ndërsa të tjerët ishin të panjohur për të.

Mediat e huaja shkruajnë se ata akuzohen për përdhunim dhe vrasje, pasi ekspertiza ligjore ka zbuluar se ajo ishte përdhunuar dhe më pas ishte vrarë.

Në trupin e saj janë gjetur shenja mavijosje dhe gërvishtje.

stjardesa.png

stjuardesa_2.jpg

stjuardesa_3_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img