Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

E RËNDË/ Gjendet e pajetë në banesën e saj gruaja në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua rreth 65 vjeçe është gjetur e pajetë nga fqinjët e saj në banesën e saj në rrugën “Ali Baushin” në Tiranë.

Bëhet me dije se L.P jetonte e vetme dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, ndaj dyshohet se ka vdekur për shkaqe natyrale.

“Më datë 06.12.2021, rreth orës 19:57, në rrugën “Ali Baushi”,  është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja L.P., rreth 65 vjeçe, e cila jetonte e vetme. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img