Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

E rëndë, gjendet e mbytur një grua në lumin Osum

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku ëhstë gjetur e mbytur në lumin Osom një grua.

Bëhet me dije se në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi.

“Rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrfikëses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img