Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË/ Foshnja 5 muajshe vritet me një plumb në kokë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një foshnje pesë muajshe është qëlluar për vdekje në Çikago, SHBA.

Sipas mediave të huaja, foshnja ndodhej në sediljen e pasme të një makine kur u qëllua nga arma e zjarrit.

albsig

Mësohet se autori e qëlloi foshnjën nga një makinë tjetër dhe për fat të keq foshnja ka ndërruar jetë në spital.

Gjithashtu mbeti i plagosur edhe një 41 -vjeçar , i cili udhëtonte në një mjet tjetër. Sipas policisë së Çikagos, 41-vjeçari ka marrë një plumb pranë syrit.

Deri më tani nuk ka asnjë të arrestuar, ndërkohë autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img