Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

E rëndë: Familjarët gjejnë të varur 60 vjeçarin në banesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Prrenjasit, ku një 60 vjeçar është gjetur i varur nga familjarët e tij.

albsig

spring

60 vjeçari me inicialet Sh.R, është gjetur i varur me litar në ambjentet e shtëpisë.

Në trupin e viktimës nuk janë gjetur shenja dhune, ndërsa shkak i vetëflijimit mendohet të ketë qenë gjendja e rënduar psikologjike.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbulimin e shkaqeve të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img