Tirana
few clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Sht
3 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

E RËNDË – EMRI/ Po kulloste bagëtitë, 58 vjeçari në Delvinë bie në përrua aksidentalisht dhe ndërron jetë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Guvel, në fshatin Tatzat të Delvinës, ku 58 vjeçari Shaban Qoku ka rënë aksidentalisht në një përrua dhe ka ndërruar jetë.

Policia bën me dije se Qoku ka qenë duke kullotur bagëtitë e tij në momentin që ka ndodhur ngjarja.

“Më datë  29.11.2021,  rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, shtetasi Sh.Q., 58 vjeç, duke kullotur bagëtitë e tij,  dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë  ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton polica.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img