Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

E RËNDË-EMRI/ Ekzekutohet në sy të fëmijëve 27 vjeçarja shqiptare në SHBA, babanë ia vranë në vitin 1996 në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida të SHBA, ku 27 vjeçarja shqiptare Joana Peca me origjinë nga Gjirokastra është gjetur e vrarë në makinën e saj rreth orës 17:30 të ditës së djeshme pranë Kopshtit Memorial ‘Ëoodlaën’.

Efektivët e policisë e gjetën të renë të pajetë me një plagë arme zjarri, ndërsa dy fëmijët e saj ishin të tmerruar pasi ndodheshin aty kur nëna e tyre ishte ekzekutuar.

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe i ka kërkuar ndihmë qytetarëve, ndërkohë që ende nuk ka asnjë autor të dyshuar. Sipas mediave, babai i 27 vjeçares është ekzekutuar në Shqipëri në vitin 1996, teksa dyshohet se ishte përfshirë në çështje të trafikut të drogës.

fed0db67 ea4b 455b b75f 4ec1521d25e6
29779661 f4da 4b57 9def 48f0af571947

Më shumë

spot_img