Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

E RËNDË/ Ekzekutohet me 8 plumba 38 vjeçari shqiptar në Bruksel, dyshohet se qëndronte ilegalisht në Belgjikë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5c8129981693b66bf59af8f37f3f586d

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur Molenbeek të Brukselit, ku një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri.

Sipas të dhënave paraprake, bëhet fjalë për një shqiptar të moshës 38 vjeç, i cili është qëlluar me 8 plumba dhe ka gjetur vdekjen në vend.

Dyshohet se ai qëndronte ilegalisht në Belgjikë, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tij,

Policia dhe ekspertët kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po mbledhin provat me qëllim kapjen e autorit të krimit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img