Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë, e prekur me Covid, ndërron jetë 9-vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e6fb6b071284246d9b0d15042c4a622a

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas, ku një vajzë 9-vjeçe ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19.

Të afërmit e saj për në një intervistë për “today”, thanë se vogëlushja kishte tre ditë që kishte rezultuar pozitive me Covid.

Tezja e Makenzie, Erica Gongora, tha 9-vjeçarja u ankua se kishte një dhimbje koke dhe dhimbje barku me të keqe.

Sipas tezes së 9-vjeçares, familjarët e kishin cuar në Qendrën Mjekësore të Ushtrisë Brooke për të bërë një test COVID, ku kishte rezultuar dhe pozitive.

“Më 1 shkurt, Makenzie filloi të ankohej se ndihej shumë e rraskapitur. Ajo shkoi të flinte herët atë mbrëmje. “Kunata ime e kontrolloi atë natën, ku kuptoi se ajo nuk po merrte më frymë”-tha ajo.

-640-0-60213ef80e4b7.jpg-640-0-60213f009b7c6.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img