Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

E RËNDË/ Dy shqiptarë të plagosur rëndë lihen para spitalit në Firence të Italisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë të plagosur rëndë janë lënë mbrëmjen e sotme para derës së spitalit “Careggi” në Firence të Italisë. Mediat italiane kanë bërë me dije se ata anë braktisur nga një makinë, ndërkohë që mësohet se ata jan ë të moshës 35-40 vjeç.

Njëri prej shqiptarëve ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ëhstë futur në terapi intensive për shkak se ka dëmtim në kokë, ndërkohë që edhe personi tjetër nuk është në gjendje të mirë për shkak të frakturave të shumta.

Ai ëhstë i vetëdijshëm, por nuk ka pranuar të japë detaje mbi atë që ka ndodhur, ndërsa policia italiane është vënë ën lëvizje dhe po heton për ngjarjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img