Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

E rëndë/ Donte të shpëtonte djalin 4-vjeçar,“PitBull” kafshon për vdekje nënën 35-vjeçare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një nënë ka humbur jetën pasi u sulmua nga një qen i racës “PitBull”.

Mediat e huaja bëjnë me dije se qeni kishte sulmuar djalin e saj 5-vjeç, ndërsa 35-vjeçarja për të shpëtuar djalin e ka qëlluar më pas ai ka nisur të kafshojë pa pushim nënën e të voglit.

Bashkëshorti i Heather Pingel tha se kur mbërriti në shtëpi pa djalin 4-vjeç që i rridhte gjak nga këmbët, ndërsa pak më tutje ishte qeni duke kafshuar ende gruan e re.

Ajo kishte arritur të thotë bashkëshortit se po vdiste, më pas është dërguar në spital pa shenja jete.

Mësohet se 4-vjeçari ka marrë 30 qepje dhe ende ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img