Hapësire reklamuese

Rajoni

E RËNDË/ Dhunohet e mitura në një hotel në Prishtinë, gjendet në bagazhin e një mjeti së bashku me shtatë djem

Shkruar nga Newsbomb
E RËNDË/ Dhunohet e mitura në një hotel në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku raportohet se një e mitur është dhunuar nga një djalë i rritur.

Gjatë kontrollit të Policisë në orët e para të mëngjesit të sotëm,  është vërejtur një makinë e dyshimtë, në të cilën ndodhej 15 vjeçarja, e futur në bagazh dhe shtatë djem, (shokë të autorit).

Policia ka shoqëruar të shtatë djemtë, ndërsa e mitura ka deklarur se me njërin prej tyre ka kryer marrëdhënie seksuale. Po sipas dëshmisë së saj, ngjarja ka ndodhur në një hotel në dalje të Prishtinës.

Ndërkohë autori  22 vjeçar ka pranuar se ka qëndruar me të në hotel, i cili është arrestuar, si dhe është vënë nën hetim për veprën penale “Dhunim”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese