Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

E RËNDË/ Burri tenton të varë gruan në Rrogozhinë, shpëton mrekullisht 35 vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrogozhinë, ku një burrë ka tentuar të varë në litar gruan e tij.

Fatmirësisht 35 vjeçarja ka shpëtuar, ndërkohë që mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një grindje në familje.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img