Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

E RËNDË/ Burri mashtron 50 vjeçaren që kërkonte punë si pastruese, e mbylli në shtëpi dhe e përdhunoi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua rreth 50 vjeçe ka rënë pre e një mashtrimi nga një burrë.

Burri kishte nxjerrë lajmërim duke kërkuar një pastruese dhe 50 vjeçarja i shkooi në shtëpi, porn ë atë moment ai përfitoi dhe e përdhunoi.

Fatmirësisht gruaja arriti të arratiset dhe shkoi në spital ku mori trajtim mjekësor. Ajo njoftoi menjëherë policinë, por gjatë kontrollit të banesës ata nuk gjetën asgjë. Efektivët janë në kërkim të 2 personave që dyshohet se janë autorët e ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img