Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E RËNDË/ Bie nga tarraca e banesës, humb jetën 65-vjeçari në Tepelenë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tepelenë ku një 65-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi B.Z, teksa ishte duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ndërkohë, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftimi i policisë:

Tepelenë/Informacion paraprak

Rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”, Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Më shumë
spot_img
spot_img