Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

E rëndë, bie nga maja e një monumenti, humb jetën 28-vjeçari shqiptar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dridins të Italisë, pasditen e djeshme, ku ka humbur jetën një i ri shqiptar.

Bëhet me dije 28-vjeçari shqiptar kshte hypur në majën e një monumenti në këtë qytet, kur ka rrëshqitur dhe rënë, duke humbur jetën në mënyrë tragjike.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, 28-vjeçari ra nga Monumento di Marinaio, një simbol për qytetin e Brindisi-t.

Nuk dihet ende nëse shqiptari ka rënë aksidentalisht, apo ka kryer vetëvrasje. Policia italiane po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img