Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E RËNDË/ Bie nga biçikleta, humb jetën burri në Pogradec

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Pogradecit ku një 45-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga biçikleta.

Sipas njofimit të policisë, mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, ku shtetasi Sokol Latifllari banues në fshatin Vërdovë të Pogradecit, teksa ishte duke drejtuar një biçikletë ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

albsig

spring

Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi vuante nga disa sëmundje.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Njoftimi i plotë:

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:00, jemi njoftuar se në dalje të qytetit të Pogradecit, tek vendi i quajtur “Tuneli”, shtetasi S. L., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi vuante nga disa sëmundje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img