Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë 40 vjeçari në Krujë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Krujë, ku 40 vjeçari I.C ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë.

AI ishte duke punuar në banesën e shtetasit F.K, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 03.10.2021, rreth orës 19:45, dyshohet se shtetasi I. C., rreth 40 vjeç,  duke kryer punime elektrike në banesën e shtetasit F. K., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img