Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë/ Bashkëshortja ishte në gjumë, burri tenton që ta vrasë me kaçavidë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ku bashkëshorti ka tentuar të vrasë me kaçavidë gruan teksa ishte në gjumë.

Sipas informacioneve policia ka arrestuar shtetasin A.K dhe aktualisht ndodhet në ambientet e paraburgimit.

Ndërkohë, Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar nga Gjykata që për të dyshuarin të caktohen masa me paraburgim.

Njoftimi i plotë i policisë:

 Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën kompetente në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj  të pandehurit A.K., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprën penale “Vrasje në tentativë”, nga neni 173 paragrafi 1, nën paragrafi 1.3, lidhur me nenin 28, të Kodit Penal të Republikës së Kosovë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img