Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

E RËNDË/ Babai i katër fëmijëve, 53-vjeçari shqiptar vdes në vendin e punës në Greqi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 53-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në vendin e tij të punës.

Bëhet me dije se 53-vjeçari punonte në Silyda, dhe kujdesej për një tokë me ullishte.

Sipas, ‘zougla.gr’, shqiptari është ndjerë keq teksa punonte, ndërsa punëtorët e tjerë që gjendeshin aty i kanë ardhur në ndihmë. Ai është dërguar menjëherë në Qendrën e Shëndetit Stylida, por pavarësisht ndihmës së mjekëve nuk ia ka dalë të jetojë.

53-vjeçari ishte babai i 4 fëmijëve, ndërsa familja e tij jetonte në Shqipëri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img